Opinie i referencje

Super szkoła jazdy. Wszyscy są naprawdę mili i profesjonalni. Miałam jazdy z Panią Agnieszka i zdałam za 1 razem. Myśle ze reszta instruktorów również potrafi nauczyć. Teoria również świetnie przeprowadzana. Da się dogadać z ową szkoła na każdy temat. Szkoła godna polecenia 🙂
Zuzanna Dądela
Zdałem dziś egzamin kat A tylko dzięki Panu Krzysztofowi. Prawdziwy instruktor na właściwym miejscu. Niesamowita wiedza którą potrafi przekazać. Polecam w 100% OSK Progress!
Chris Kowalski
Jesli kursy, szkolenia, prawo jazdy to tylko tu. Profesjonalna i miła kadra, elastyczne podejście do klienta. Polecam 👍
Sławek
Najlepsza szkoła jazdy jaką mogłam wybrać, polecam osk progress każdemu. Potrafią przygotować do egzaminu na prawo jazdy na najwyższym poziomie oraz przemiła atmosfera. Możliwość nauki teoretycznej stacjonarnie lub zdalnie, personel którzy w 30 godzin lekcji praktycznych przygotował mnie na najlepiej jak potrafił. Zdane za pierwszym razem 😀 😀
Anna Koterska
Polecam wszystkim prawo jazdy w Progress, najlepszej szkole w Częstochowie. Profesjonalne podejście instruktorów na każdym etapie kursu. Bardzo cierpliwi bardzo dobrze tłumaczą podczas jazd a co najważniejsze, robią to w taki sposób że od razu wszystko się zapamiętuje. Jak najbardziej polecam robić tutaj prawo jazdy. Zdane za pierwszym.
Renata Przemyk

Uczą jeździć, a nie tylko pod egzamin. Spoko atmosfera. Moto zdałem dopiero po dodatkowych jazdach w Michała 👍 System pomiarowy jak w ośrodku egzaminowania.

Przemysław
Zdecydowanie polecam szkołę jazdy Progress! To gwarancja profesjonalizmu i jakości. Kurs w miłej i przyjaznej atmosferze. Instruktor bardzo chętnie dzieli się wiedzą zarówno podczas zajęć teoretycznych jak i daje praktyczne wskazówki podczas jazdy po mieście. Najlepsza szkoła jazdy w Częstochowie i nie tylko!
Malwina Szydło
Świetna szkoła nauki prawa jazdy. Gdy nie byłam czegoś pewna mogłam zapytać i wszystko jasno było wytłumaczone. Ludzie z dystansem i poczuciem humoru, lekcje jak i jazdy przebiegały w miłej atmosferze. Zostałam wspaniale przeszkolona. Śmiało polecam każdemu.
Katarzyna Puchala
Niesamowita atmosfera podczas jazd (3h po Częstochowie, egzamin zdany za 1 razem) Bardzo miły pan instruktor, z profesjonalnym podejściem oraz pełnym opanowaniem opowiadał o kierowaniu pojazdu oraz zwracał w bardzo trafny sposób uwagę na ważniejsze aspekty podczas egzaminu praktycznego co pozwoliło mi go zdać bez żadnego problemu. Trzeba również wspomnieć o bardzo miłych Paniach i Panu którzy stacjonowali w biurze Progressu. Byli bardzo uprzejmi, spokojni oraz bardzo pozytywnie nastawieni. Polecam każdemu kto zastanawia się nad wykupieniem godzin/przystąpieniem do kursu!!!
Bartłomiej Skoczek
Pełen profesjonalizm, a zarazem miłe podejście do każdego kursanta. Teoria prowadzona bardzo fajnie, bardzo spodobała mi się atmosfera jaka tam panuje 🙂 Instruktor pan Mirek kompetentny, wyrozumiały i nauczy jeździć każdego laika 😉 Nie ma najmniejszego problemu w dostosowaniu godzin jazd wg. własnej potrzeby. Polecam!
Patrycja Szot

Napiszę krótko. Kontakt telefoniczny na 5, instruktor kat C. na 5. Pan przeprowadzający jazdy jest profesjonalny, cierpliwy, a jednocześnie skutecznie wymagający. Jestem zadowolony w 100% i bardzo wdzięczny za poświęcony mi czas i zaangażowanie.
Polecam tą szkołę wszystkim chętnym z czystym sumieniem.

Kamil Kościerz
Polecam każdemu kto chce przygotować się do egzaminu w miłej atmosferze z najlepszymi instruktorami 😉Szczególnie polecam pana Tomasza, który bardzo cierpliwie przekazuje wiedzę 🙂Dodatkowym plusem jak dla mnie była możliwość nauki teorii w zaciszu domowym (brak możliwości dojazdu na wykłady). Egzamin zdany za pierwszym podejściem 💪
Sylwia Pawluś

Prawo jazdy kategorii C oraz C+E udało mi się zrealizować szybko oraz bezboleśnie. Instruktor zwaracal uwagę na haki jakie na egzaminie stosują egzaminatorzy dzięki czemu egzaminy zdane za pierwszym razem. Teraz robię u nich kwalifikacje wstępna i również jestem zdawolony – nauka jazdy na najwyższym poziomie. Polecam wszystkim OSK PROGRESS!

Tomasz Wiśniewski
Najlepsza szkoła jazdy w Częstochowie. Świetne przygotowanie kursanta do egzaminu teoretycznego jak i praktycznego. Gorąco polecam!
Kamila Jeżowska
Fajna szkoła oraz instruktorzy, robiłam prawo jazdy u nich mogę powiedzieć że Pan Michał to bardzo sympatyczna osoba i dokłada wszelkich starań aby kursanci byli zadowoleni, polecam wszystkim ta szkołę!
Weronika Tomczyk
Instruktor nauki jazdy na kat.A Pan Michał jest rewelacyjny. To prawdziwy pasjonat. Egzamin zdałem za pierwszym. Polecam OSK PROGRESS każdemu i pozdrawiam cały Team 😉
Sławomir Biś